Şemsi Tebrizi Mah. Şerafeddin Cad. No:39/ A  Karatay / Konya
Tel.:  (332) 321 85 12

Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup, kurulduğundan bugüne sigortalılarına ve müşterilerine dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmetler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.
Bizler bulunduğumuz sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan bir topluluğuz. Müşterilerimizi bir kazanç kapısı görmek yerine onları birer dost olarak görmeyi tercih ediyoruz. Yaptığımız işleri birer sanat eseri gibi düşleyip ona göre hareket ediyoruz. Profesyonel personelimizle farklı düşünüyor, sizler için sigortada en uygun fiyatları sunmak için çabalıyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde işlerinizi hızlı, en güvenli ve mükemmel şekilde yapıyor ve verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyoruz.
Sigortaya.com sitesini kurarak yeni nesil sigortacılık ile karşınızdayız! Hedefimiz; teknoloji ve yeniliğin peşinden giderek sigortacılık yapmak ve bunun yanında da müşterilerimize katma değer sağlamak. Değişen sigorta rekabet şartları neticesinde yeterli derecede sigorta firmasını ve sigorta türünü sunabilecek yetkili acenteliklere sahibiz ve bu hizmeti www.sigortaya.com’la internet ortamına taşıyarak daha kolay ve ulaşılır hale getirdik.Sigortayı kime soralım dediğinizde aklınıza ilk gelen sigortaya.com olsun istedik.
Sigortacılığı daha da ulaşılabilir, yenilikçi ve teknolojik hale getirebilmek için durmadan çalışıyoruz. Sizleri de bizimle bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.