Ümraniye/İstanbul  Ümraniye / İstanbul
Tel.:  (216) 461 87 02

1999 yılından beri sektöründe hizmet veren USC Trafik Müşavirliği, güler yüzlü, güvenilir , kaliteli hizmet anlayışı ile belirlediği hedefler doğrultusunda, sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kurulduğu günden bugüne varlık sebebi olan müşteri taleplerini, uzman kadrosu ile kaliteden asla ödün vermeden yılların tecrübesi ile en hızlı şekilde yerine getirmektedir.
Müşavirlik mesleğinin bir bilgi birikimi olduğunu unutmayan firmamız, sahip olduğu ve her gün yenilediği trafik müşavirliği alanındaki teknoloji ve kullanımı ile ilgili bilgi birikimini müşterilerine çalışmaları ile aktarmaktadır. USC trafik Müşavirliği yıllardır sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp yatırımlarını bu doğrultuda gerçekleştirmiştir.
Firmamız sigorta ve kasko işlemleri, araç muayenesi, araç yeni kayıt, devir, tadilat işlemleri, lpg ve logo işlenmesi, plaka ve ruhsat zayii işlemleri, motor -şasi değişimi ve araç projeleri ile ilgili her türlü trafik müşavirliği ve yasal mevzuat danışmanlık hizmetleri vermektedir.
USC Trafik Müşavirliği ekibi olarak müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için yıllardır sürdürdüğümüz hizmet anlayışımızı, sürekli müşteri memnuniyeti doğrultusunda daha ileri noktalara taşımak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
Misyonumuz & Vizyonumuz
Müşterilerimize hizmetleri, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır. Şirketimizin Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Hizmet sektöründe öncü konumunu arttırarak devam ettirmek, sosyal sorumluk anlayışı ile istihdam sağlamak, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektöründe ilk akla gelen ve tercih edilen öncü firma olmayı hedeflemektedir.