Sincan Organize Sanayi Bölgesi Ayakkabıcılar Sitesi 2/40 Ankara  Sincan / Ankara
Tel.:  (532) 722 83 35

Panel çit Nedir? Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan, tek panel şeklinde üretilen çit çeşididir. Profil sistemi, farklı zeminlerde uygulama imkanı tanır. Panellerin üzeri, özel bir kaplama teknolojisiyle polyester içerikli imal edilir. Panel çit imalatı esnasında, galvaniz sonrasında, tellerin üzeri elektrostatik tozla (fırın boya uygulaması) boyanır.
Panel çit kullanım alanları çoğunlukla ev, site çevresi ve spor sahalarının çevresinde kullanılır. Görünümünün şık olmasının yanında sağlamlığıyla ön plana çıkan panel çit sistemlerinde tel kalınlığı 4,5 – 5 mm’dir. Aralıklar ise 5 cm x 15 cm’dir.
Ankara Panel çit montajında, çit ekipmanları da hazırdır. Bunlar; klips(kelepçe),direk, kapak, dübel ve inox civatalardır. Standart çit yüksekliği 2015 mm’dir.
PANEL ÇIT ÇEŞITLERI
Genel anlamda dekoratif, pano ve çim şeklinde uygulamaları vardır. Dekoratif panel çitler, isteğe göre üretilen, renk seçenekleri olan, ev, işyeri, okul gibi alan sınırlamasında kullanılan modellerdir. Çim çitler ise cafe, restoran gibi yerlerde kullanılan, mekana doğallık ve şık görünüm katan uygulamalardır. Pano çitler de, her yerde özellikle spor sahaları ve tenis kortları yapımında tercih edilir. İyi bir çit firmasının bir çok farklı panel çit modelini üretiyor olması gerek