Şeker Mahallesi 1408. Cad. No:18/9 Eryaman/Etimesgut/Ankara  Etimesgut / Ankara
Tel.:  (850) 520 03 12

25 yılı aşkın sürelik tecrübemizle Eryaman ilçemizde Arçelik, Bosch, Beko, Siemens, Altus gibi beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızda oluşan teknik arızalarınızı gidermenin yanı sıra bakım ve montaj hizmetlerimizide sunuyoruz. Biz işimizin ehli, genç ve dinamik kadromuzla haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.
eryaman teknik servis
Çamaşır makinesi geziniyorsa, buzdolabı alt kısım soğutmuyorsa, fırınınız pişirmiyorsa, bulaşık makineniz temiz yıkamıyorsa tüm sorunlarınızı bizimle çözdünüz. Ankara’da hazırda bulunan her mahallede ve her semtte hazırda bulunan servis araçlarımızla sorunlarınıza sizi evinizde hapsetmeden, cihazlarınızı size yenisinin maliyetine çıkartmadan yenisi gibi sorunsuz hale getirecek şekilde tıkır tıkır çalışır hale getiriyoruz.
Bilgisi, ustalığı ve donanımıyla hiç bir eksiği olmayan servis araçlarımız, yedek parçalar açısından son derece zengin yedek parça depomuz, aradığınız andan itibaren araçlarımızı size en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen çağrı merkezimiz ve servis operasyon birimimizle sorunlarınızı size sorun olmaktan çıkarıyoruz.
Sizde ekonomik, hızlı ve sorunsuz Eryaman Arçelik Servisi hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibat kurun ve sorunlarınızdan kurtulun.
Biz ustalığımıza ve kullandığımız orjinal yedek parçalarımıza çok güveniyoruz ve bu güvenimizi size sunduğumuz servis fişimizle 1 yıl garanti vererek taçlandırıyoruz. Şunu bilmenizi isteriz tüm cihazlarınız bizimle uzman ellerde ve güvendedir