Öz Anadolu San. Sit. 1463. Sok. (Eski 674. Sok. ) No: 27 İvedik Org. San. Böl.  Ankara
Tel.:  (312) 394 39 85

Anka Paslanmaz Çelik Korkuluk Türkiye?nin sanayi merkezi ostimde verimli, güçlü ve yenilikçi bir anlayışla üretimini sürdürmektedir. Arge ve yeniliklere verdiğimiz önem ile paslanmaz korkuluk sektörüne her geçen gün yeni ve pratik kullanımlı ürünler sunmaya devam ediyoruz.
Firmamızın öncelikle prensiplerinden biri olan müşteri memnuniyeti bizi her aşamada bir adım önde tutmaktadır. Çalışmış olduğumuz yurtiçi ve yurt dışındaki seçkin firmalar bu anlayışımızın bir göstergesidir.
Firmamız paslanmaz çelik sektöründe paslanmaz çelik merdiven korkulukları, paslanmaz çelik camlı korkuluklar, paslanmaz çelik galeri korkulukları, paslanmaz çelik parapet korkuluklar, paslanmaz çelik halatlı korkuluklar, paslanmaz çelik duvar kolçakları, paslanmaz çelik kolon kaplamaları, paslanmaz çelik kapılar, paslanmaz çelik saksılar, paslanmaz çelik atdınlatma armatürleri, paslanmaz çelik bayrak direkleri, çelik merdiven, akrobat çamaşırlık, alüminyum sektöründe çamaşırlık imalatı ve iç mekanların vazgeçilmez gözdesi paslanmaz çelik pleksi glass korkuluklar ile üretimini zenginleştirmiştir.