Çetin Emeç Bulvarı 1314. Cad. 1331 . Sok. No: 5 / 45-46-47-48-49 A. Öveçler/Ankara  Çankaya / Ankara
Tel.:  (312) 472 18 18

1997 yılında Ankara Öveçler'de faaliyetimize başladığımız ilk günden itibaren benimsemiş olduğumuz “GÜVEN, KALİTE ve İTİNA” anlayışından ödün vermeden hizmet vermekteyiz.
Bu nedenle daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeni yatırımlara imza atarak, siz değerli müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmenin haklı mutluluğunu yaşamaktayız.
Kendi sektörümüzde uzun yıllara dayalı deneyimli ve eğitim almış 50'yi aşkın personelimizle her geçen gün ürün ve hizmet yelpazemize bir yenisini ekleyerek sorumluluk anlayışı içerisinde faaliyet göstermekteyiz.
Alternatif Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi olarak Ankara genelinde ring kurye sistemiyle çalışmakta olup, bize ulaşan siparişlerinizi, projelerinizi telefon, e-posta ve faks yoluyla bildirdikten sonra en kısa sürede servis araçlarımızla adresten alıp adrese teslim etmekteyiz.
Alternatif Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi olarak alternatif çözümlerle tüm kopyalama ve dijital baskı işleri, poster baskı, fotoblok yapımı, renkli & siyah 137 cm ebatında plan kopya, her ebatta renkli & siyah 137 cm ebatında scanner tarama, tüm ciltleme çeşitleri, yeni sistem flaş patlamalı kaşe yapımı, yazıcı ve her markaya ait kartuş, toner, şerit vb. tüm bilgisayar sarf malzemeleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.
Tek Merkezde Alternatif Çözümlerle, güven, kalite ve ekononinin bir arada olduğu tek çatı altında hizmetinize devam etmekteyiz.