Alsan İç ve Dış Tic. Ltd. Şti Tersane Cad. Nafe Sok. İşcen İş Merkezi No:1/5 Kat:1 Karaköy İstanbul (Perşembe Pazar  Beyoğlu / İstanbul
Tel.:  (212) 235 58 26

Ticari hayatta 20 yılını kutlayan alpsan iç ve dış tic içinde bulunduğu sektördeki konumunu daha da güçlendirmek ve bu başarı serüvenini sürekli kılma adına her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Hedeflerimize ulaşabilmek için hizmet kalitemizi daha da arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini kurumumuz için vazgeçilmez gören bir anlayışla geleceğimizi planlıyoruz.
Her şeyin değiştiği ve geliştiği yepyeni bir dünyada yaşıyoruz. “Dijital Çağ” olarak da adlandırılan bu yeni dönemde;
alpsan iç ve dış tic. olarak, iletişim mecralarımızı çeşitlendirilmesine, zenginleştirilmesine ayrı bir önem veriyoruz. Bu kapsamda kurumsal web sitemizin, daha kaliteli hizmet verebilme amacı güden yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.
Küresel bir köy halini alan günümüz dünyasında iş yapma biçimlerimiz dramatik biçimde değişiyor, birçok kavram yeniden tanımlanıyor. Baş döndürücü bu gelişmeler neticesinde, yeni dünyaya ayak uydurabilen işletmeler varlıklarını devam ettirirken, değişime direnen ve kendini yenileyemeyen birçok firmanın her geçen gün kaybederek ticari hayattan çekildiklerini müşahede etmekteyiz. İçinde bulunduğu sektörün mihenk taşı olan alpsan iç ve dış tic, kalite eksenli değişim programıyla yeni iş trendlerine uygun adımlar atarak, bu konuda da öncü olma rolünü üstlenmiştir.
Rekabetin küreselleştiği günümüz dünyasında firmalar arasındaki ticari ilişkilerin boyutları da hızla değişmektedir. Ticari partnerlerin birlikte hareket edebilme ve birbirlerini anlayabilme yetenekleri, pazardaki rekabetin ve bir adım öne geçmenin en önemli belirleyicisi konumuna gelmektedir.
“Kaliteli ürün - rasyonel fiyat – maksimum hizmet politikası”, Nalburiye ve Hırdavat sektörü için artık vazgeçilmez ve birbirinden ayrılmaz bir üçlü halini almıştır. Bizler; her zaman olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de, mal ve hizmetlerimizi satın alan siz değerli müşterilerimizi bir iş ve çözüm ortağımız olarak görmek istiyoruz. Yüzyı