Kılınçarslan Mahalles, Boyalı Sokak No: 4/B  Selçuklu / Konya
Tel.:  (850) 888 10 42   Web:  alpinelektronik.com.tr

ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. 2013 yılı Ocak ayında iki farklı sektöre hitap etmek amacıyla kurulmuştur. Bu sektörlerden birisi Enerji grubu diğeri ise Baskı Teknolojileri grubudur. Sektörde tecrübeli, genç ve dinamik kadromuzla teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde zamanında ve hızlı bir şekilde vermekteyiz. Firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliği ise sektörde hızla değişen teknolojiyi takip eden, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir zihniyetle müşteri odaklı çalışmasıdır.

Enerji Sistemleri;

Güç Elektroniğinde tamamen yerli üretim olan MAKELSAN'nın KONYA-KARAMAN-AKSARAY illeri ve ilçelerinde Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Voltaj Regülatörleri, Redresörler, İnvertörler, Statik Taransfer Anahtarları, Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Soğutma Sistemlerinin yetkili satıcı ve Yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Kesintisiz Güç Kaynaklarının sarf malzemesi olan Kuru Tip Akülerin satışını yapmaktayız. Servis sürekliliğinin sağlanması amacıyla ise Bakım sözleşmesi yaparak hataları ve arızaları minimuma indirgemeyi hedeflemekteyiz. 

Baskı Teknolojileri;

Dijital Baskı Teknolojileri alanında Riso Dijijital Baskı makineleri ve Yazıcılarının KONYA-KARAMAN-AKSARAY-NİĞDE-NEVŞEHİR illeri ve ilçelerinde Tam ve Tek Yetkili olarak hem satışını hemde teknik servisliğini yapmakta olup bu makinelere ait sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Baskı makinalarının sarf malzemeleri olan Mürekkepler, Master'lar ve Tonerlerin satışını yapmaktayız. Servis sürekliliğinin sağlanması amacıyla ise Bakım sözleşmesi yaparak hataları ve arızaları minimuma indirgemeyi hedeflemekteyiz. Baskı makinaları ve Fotokopi Makinaları alanında Sayfa Başı Anlaşma yaparak risklerinizi azaltmayı amaçlamaktayız. 

 

MİSYONUMUZ

ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. olarak varoluş nedenimiz, müşterilerimizn Güç Elektroniği, Baskı Teknolojileri ve Doküman Tarama işlerini kaliteli, hızlı ve hesaplı bir şekilde yapmalarını sağlamak, bunun denetimi yapmak, doğru ürün ve teknik servis için insan kaynakları oluşturmak ve geliştirmek.

Ürün temininin bilinçli bir şekilde yapılabilmesi için müşteriyi doğru ürüne ve teknik servise yönlendirerek hata oranını en aza indirmek ve ekonomik açıdan tasarrufa sevk etmektir.

Alanında en tecrübeli eksperlerimiz sayesinde müşterilerimizin kopya analizi yapılarak kendisi için doğru ve ekonomik ürün tespiti yapılacaktır. Bu sayede rekabetçi bir piyasa oluşturulacak ve kaliteli bir hizmet vermesi sağlanacaktır.

Bu sistem kamu kurum ve kuruluşları, Özel şirketler, Millî eğitim sistemi ve paydaşlarına yöneliktir. Dolayısıyla teknolojinin kullanıldığı her kesim bu organizasyondan yararlanabilecektir.

VİZYONUMUZ

ALPİN Enerji, Bilişim ve Elektronik San. Tic.Ltd.Şti. Stratejileri;

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN,

Amacımız en kaliteli ve hızlı bir biçimde hizmet almasını sağlamak.

MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN,

Amacımız meslektaşlarımıza rekabetçi bir piyasa hazırlayarak hizmet kalitesini artırmak,

ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN,

Amacımız çalışanlarımızın her daim donanımlı ve eğitimli olmasını sağlamak aynı zamanda standartları yüksek, eğlenceli çalışma ortamları hazırlamak.