1308 Sok. No 27/B-C-D Çankaya  Konak / İzmir
Tel.:  (232) 445 34 48

AJANS GÜMÜŞ, ilk temellerini 1999 yılında Mehmet GÜMÜŞ tarafından GÜMÜŞ ETİKET MATBAACILIK LTD. ŞTİ. kurularak etiket ve Matbaacılık sektöründe ilk adımlarını atmaya başlamıştır.
GÜMÜŞ ETİKET ‘in ilk temel taşı olan GÜMÜŞ ETİKET MATBAACILIK LTD. ŞTİ. 1999–2005 yılları arasında tekstil ve tekstil etiketleri üretimi ve satışı yaparken 2005 yılı itibari ile 2010 yılına kadar üretim ve satışa ara verip 2010 yılı itibarı ile üretim ve satış politikasını değiştirip tekrar GÜMÜŞ markası ile Organizasyonunu kurarak ülke ekonomisi ve tekstil, gıda ve diğer sektörler için üretici lehine yatırımlar yapmış; GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU adı altında GÜMÜŞ ETİKET , AJANS GÜMÜŞ , GÜMÜŞ TEKSTİL YAN ÜRÜNLERİ VE GÜMÜŞ REKLAM olarak
Dört farklı firma ile sektörlere hizmet sunmaktadır.
GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU, 2010 yılı içerisinde Dokuma Etiket üretimi, Matbaa , Sıcak Yaldız Makinaları , Micro Enjeksiyon Makinaları, UV Baskı Makinaları , Pres Kesim Makinası, Dijital Baskı Makinası 2014 Model , Cnc Laser Kesim Makinesi 2015 Model, Olympos Plotter Kesim Makinası 2015 Model, Lazer Kazıma, Yakma Ve Kesim Makinası 80w 2015 Model ,Lazer Kaşe Makinesi ( 22 X 22 Cm ) ve benzer baskı ile reklamcılık sektörü için ilgili makinaları alarak bünyesine dahil etmiştir.Yeni kurduğumuz Şirketlerimiz ile beraber imalat kapasitemizi yükselterek “ Tekstil , Gıda, Kozmetik ,Reklam sektörlerine üretimler yaparak tüm illerimizdeki ilgili sektörlere hizmet yapmayı planlamaktayız.
GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU , Profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir.
GÜMÜŞ ŞİRKETLER GRUBU ;
Bununla beraber üretimini arttırmak için bu süreç devam etmektedir