Karatay Sanayi Beyçam Sok. No:11 Selçuklu / Konya / Türkiye  Konya
Tel.:  (332) 236 99 14

ACAR KARDEŞLER SONDAJ; Sondaj makinaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. İmalatımız; 1995 yılında imalatına başlamış ve günümüze kadar profesyonel hizmete devam etmiştir.
Firmamız; Soğuk su sondaj makinası, Jeotermal (Sıcak Su) Sondaj Makinası ve Sondaj makinası yedek parçaları ile diğer ekipmanların imalatını günümüz teknolojisine uygun olarak yapmaktadır. Yeraltı sularının yeryüzüne çıkarılması teknolojik imkanlar sayesinde artık çok kolaylaşmıştır.
Bu teknolojik kolaylığı sağlayan Sondaj makina ve ekipmanlarının imalatını yaparak, bizlerde bu önemli işe katkıda bulunmaktayız. Sondaj makinaları imalat sektöründeki tecrübemiz, yüksek kalite ve yüksek verimli araçlarımız ile satış sonrası da siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
En önemli düsturumuz; ürünün zamanında teslimatıdır. Lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolundaki hizmetlerimiz devam etmektedir.
ACAR KARDEŞLER SONDAJ; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek mutluluk duyar ve saygılarımızı sunuyoruz.