Taşdelen Cad. Yapıt Sok. No:11  Ankara
Tel.:  (312) 353 87 18

Firmamız Pvc Pencere ve kapı sistemleri alanında faaliyet göstermek üzere 1997 yılında Ankara` da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne gayretlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklandırmış olan ŞAHİKA kaliteden asla taviz vermeyen ve tam zamanında üretim ve montaj ile ismini hak ettiği yere taşımıştır.
Şahika Ltd. Şti. PVC sektöründe oluşturduğu Kalite anlayışı ,kullandığı teknoloji ve yenilikçi üretim anlayışı ile her geçen gün izlenen ve örnek alınan bir firma konumuna gelmiştir.
`Önce Kalite` anlayışı ve PVC sektöründe yeni bir dönem başlatacak olan `Güvenlikli Sistem` üzerindeki çalışmaları ile tüm müşterilerinin `estetik`, `kalite` ve `güvenlik` ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılanmasını sağlamaktadır.
1997 yılında PVC pencere ve kapı üretimi amacıyla kurulan ŞAHİKA Ltd.Şti. kurulduğu günden bugüne Kalite ve istikrar ile bütünleşerek hizmet vermekte ve yeni üretim konuları ve yeni teknolojilerle büyümeye devam etmektedir. Alüminyum doğrama ve Balkon camlama alanlarında, geçmiş deneyimleri ile değerli müşterilerine en güzeli sunmaya devam etmektedir.