Rami Kışla Cad. Kuşçu Plaza Cicoz Yolu No:1/12  Eyüp / İstanbul
Tel.:  (212) 565 83 95

ÜÇLER METAL TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ
Metal sektöründe geçen yaklaşık 10 yıllık ticaret tecrübesi ardından 1993 yılında Mustafa Göze tarafından İstanbul ? da kurulmuştur.

Firmamız billet döküm faaliyetine başladığı Sultançiftliğin de bulunan tesisinden , artan talepleri karşılama ve müşterilerine daha iyi hizmet verme arzusu nedeni ile Arnavutköy Bolluca? da 5000 m2 alan üzerinde kurulu olan yeni tesislerine 2002 yılında 8 ve 12 tonluk iki adet ergitme fırını ve 700 ton/ay kapasite ile geçiş yapmıştır. Daha sonraki yıllarda yatırımlarını artıran firmamız tarafından , kapasite artırımı için 15 tonluk ergitme fırını ve ürün kalitesini artırmak için de 15 tonluk homojenizasyon fırını ve soğutma sistemi kurulmuştur.

Firmamız şuan 8 , 12 , 15 tonluk ergitme fırınları ve 15 tonluk homojenizasyon fırını ve soğutması, aylık 1500 ton döküm kapasitesi , önemsemekte ve sahip olduğu değerleri ile müşteri talepleri doğrultusunda ALÜMİNYUM BİLLET üretimine devam etmektedir.
AÇIKLAMA : Ara işleriniz fason işçilik yapılmak üzere adresinizden alınır , Alüminyum Billet olarak döküm yapılır ve istek doğrultusunda biletlere homojenizasyon işlemi uygulanarak adresinize teslim edilir.
.Satışlarımızda ve Fason işçiliklerde nakliye firmamız tarafından karşılanacaktır.
NOT : Müşteri isteği doğrultusunda döküm işleminden sonra, farklı çap ve alaşımlarda üretilen biyetlere ekstrüzyon işlemini kolaylaştırmak ve döküm sırasında biyette oluşan gerilimleri azaltmak için Homojenizasyon işlemi uygulanır.