Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. No:27  Gebze / Kocaeli
Tel.:  (262) 658 14 53

Uzun yıllar aile şirketi baba mesleği olarak gıda sektöründe hizmet verdikten sonra ÖZTÜRK Kardeşler 1984 yılında Gebze?nin Mevlana Mahallesi?nde 80 m2 küçük bir Mobilya Atölyesinde Özler Mobilya faaliyetine başlamıştır .
1992 yılında Gebze de ilk Mutfak ve Banyo Mobilyaları Showroomu ile faaliyetine devam eden Özler Mobilya daha sonra 1994 yılında ilk Genç Odası mağazalarını açmışlardır.ÖZTÜRK Kardeşler,Özler Mobilya olarak Mobilya sektöründe gösterdikleri başarı yıllar boyu devam ederek tescillenmişlerdir. Üretimden doğrudan tüketiciye sunan Özler Mobilya kısa sürede kalite ve uygun fiyatın merkezi oldu. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası sınırsız hizmet önem vermesi ile tanınan Özler Mobilya bu alanda da çevresinde ilklere imza atmıştır.
Gebze?nin büyümeye başladığı yıllarda Özler Mobilya ilçedeki konutların mutfak, kapı ve banyo ihtiyacını kendi imalatı ile karşılamaya başlamıştıri. Ofis,fabrika,toplu konut,villa,alış-veriş merkezlerinin ahşap işleri ile ilgili faaliyetlerini yıllardır aralıksız sürdürmektedir.
Tüm ihtiyaçlarınıza titizlikle yanıt verir,Sıfırdan mekan tasarımlarını dizayn eder ,en güzel rengi en güzel kaliteli mode
mobilyalar üzerine uygulayan Özler Mobilya,mekanları en ince ayrıntısına kadar planlar ve eksiksiz teslim etmeye devam etmektedir.Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve yenilikleri imalatımıza entegre ederek uygulamaya devam eden Özler Mobilya, Sektörün dünyadaki yükselişine ayak uydurmayı kendine görev edinmitir.Buna bağlı olarak Personel eğitimlerimiz kalite yönetimleri kapsamında devam etmektedir.
MÜSİAD üyesi Özler Mobilya, 2001 yılında Gebze?de ilk fuara katılan firma ünvanına sahiptir.Katıldığı fuarlarda yurt dışı ihracatlarıyla hızla büyümeye devam etmektedir.
1984 tarihinden bu yana edindiği tecrübesi ile kendi imalatı ve Ana Bayii si olduğu Ofis Mobilya ve Ofis Koltukları ile faaliyetine devam etmektedir. Sekerpınar Mahallesi Anadolu Caddesi No:27 ofis mobilta mağazasını açtı