Meram Sanayi Nülifer Sok. No:49  Meram / Konya
Tel.:  (332) 320 65 29   Web:  ozkocpen.com

ÖZ - KOÇSAN Güneş Enerjisi Limited Şirketi, imalatçı firma olarak yenilenebilir enerji sektörüne maksimum fayda sağlamak ve sektöre kaliteli hizmet sunmak amacıyla 1986 yılında Konya Sanayisine ve ticaretine katkıda bulunabilmek amacıyla hizmete başlamıştır.

Kaliteli üretim ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır.
Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten işletme, sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip makine parkuru ile imalat kalitesini de artırmıştır.

Firmamız ilk günden itibaren müşterisine kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmeti götürmeyi kendisine hedef seçmiş ve bu yolda cesur adımlarla ilerlemektedir. Güneş enerjisinin en faydalı şekilde evinize girmesinde pay sahibi olmak için çalışıyoruz. Bunun için AR - GE grubumuz yeni gelişen teknolojileri ve sistemleri ekibimizin ve ekipmanlarımız içine katmaktadır. Doğayı korumak her insanın üzerine bir vazifedir o halde güneş enerjisini kullanarak bu konuda duyarlı olduğunuzu gösterin. Genç, dinamik ve konularında uzman teknik ve idari kadro yapısı ile Öz - Koçsan Isı Sistemleri sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır

Hizmet halkasına her geçen gün yenilerini ekleyen ÖZ - KOÇSAN, PVC Sektöründeki eksikliği görmüş ve PVC kapı pencere alanında da faaliyet gösteren bir şirket kurmuştur. ÖZ - KOÇPEN ismiyle hizmet veren firma ESENPEN'nin üretici bayisidir.

Vizyon
Önce insan prensibini göz önünde bulundurarak yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi en iyi kullanan, doğal yaşamı koruyarak beklentileri en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan bir şirkettir.

Misyon
Doğal kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak, çevreye duyarlı, solar enerji sistemlerini, en az maliyetle en fazla kullanılabilir ve ülke ekonomisine katkı sağlar hale getirmektir.
Bu çerçevede insanların yaşamlarını kolaylaştırarak dünyada yenilenebilir enerji üreten en büyük işletmeler arasında yer almaktır.