Mimar Sinan Sanayi Sitesi Sanayi Cad. No: 130  Merkez / Çorum
Tel.:  (364) 234 01 01

Hakkımızda;
Çopuroğlu Makine kuruluşundan günümüze kadar titiz çalışması , çalıştığı firmalar ve müşterileri nezdinde sağladığı yüksek güven ile hedeflerini tutturma azim ve kararlılığı içerisindedir. Uzman teknik kadrosu ile öncelikle jeneratörde ve takım tezgahlarında daha sonra tarım ve hafif inşaat makinalarında, bakım ve arızalarda Türkiye'nin bütün illerine hizmet vermektedir.
Misyon;
Hedefimiz büyüyen ve gelişen Makine, CNC, Takım Tezgahları ve Teknik Hırdavat sektöründe müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına çözümler üretebilmek ve sektöründe tercih edilen Marka olmaktır. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla, güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmaktır.
Bilgi ve ürün yelpazemizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vermek, tüm faaliyetlerimizi takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile kısa sürede kaliteli gerçekleştirmektir.
Vizyon;
Fiyat, kalite ve zamanında teslimat unsurlarını birleştirerek, müşteri isteklerinin tam karşılandığı güvenilir ve tercih edilir bir kuruluş olmak.
Jeneratör Faaliyet Alanlarımız:
Jeneratör satış
Jeneratör montaj ve demontaj işlemleri
Jeneratör periyodik bakım
Jeneratör yer ve güç tespiti
Jeneratör arızalarının giderilmesi
Jeneratör yedek parça temini
Alternatör satışı
Jeneratör otomatik transfer panosu
Jeneratör manuel transfer panosu

CNC ve Takım Tezgahları faaliyet alanlarımız:
Takım Tezgahları satış
Takım Tezgahları bakım
Takım Tezgahları arızalarının giderilmesi
Takım Tezgahları yedek parça temini

Tarım ve Hafif İnşaat Makinaları faaliyet alanlarımız:
Satış
Bakım
Arızaların giderilmesi
Yedek Parça ve Ekipman temini

Bölge Bayiliğini ve Servisliğini yapmış olduğumuz firmalar ile birlikte takım çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem vererek taleplerinizi yerine getirmekteyiz.